Nasz zbiór stron oferuje nie tylko kawałek przestrzeni w sieci internetowej do wypromowania swojej strony internetowej, ale też miejsce, gdzie można znaleźć wartościowych użytkowników, którzy skorzystają z listy stron do odnalezienia tej, która ich najbardziej interesuje. Wciąż dużo osób korzysta z takich zbiorów, ponieważ bardzo łatwo można znaleźć interesujące kategorie stron.

Piotr Kaszuba MSZ - ambasador w Wenezueli

Piotr Kaszuba MSZ - ambasador w Wenezueli Piotr Kaszuba jako ambasador MSZ w Wenezueli prowadzi bloga o swoich dotychczasowych osiągnięciach zawodowych oraz politycznych. Od dłuższego czasu jest ambasadorem MSZ w Wenezueli, gdzie niedawno stanął do pojedynku medialnego z rosyjskim dziennikarzem.

Piotr Kaszuba, zanim został ambasadorem MSZ w Wenezueli, przez długi okres w swoim życiu aktywnie działał jako polityk i człowiek sukcesu. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło mu w 2001 roku pełnić obowiązki vice dyrektora w Departamencie Prawno-Traktatowym MSZ, a następnie Piotr Kaszuba wykonywał obowiązki dyrektora biura generalnego MSZ zaledwie cztery lata później.

Piotr Kaszuba, ambasador MSZ w Wenezueli nie dał za wygnana rosyjskiemu dziennikarzowi i nie zostawił na nim suchej nitki. Całą relację z pojedynku medialnego Piotra Kaszuba można znaleźć na jego blogu poświęconym działaniom ambasadora MSZ w Wenezueli.

Zapraszamy serdecznie na bloga Piotra Kaszuba.

Szczegóły strony warszewiczia.wordpress.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę warszewiczia.wordpress.com:

Piotr Kaszuba MSZ - ambasador w Wenezueli

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 7