Nasz zbiór stron oferuje nie tylko kawałek przestrzeni w sieci internetowej do wypromowania swojej strony internetowej, ale też miejsce, gdzie można znaleźć wartościowych użytkowników, którzy skorzystają z listy stron do odnalezienia tej, która ich najbardziej interesuje. Wciąż dużo osób korzysta z takich zbiorów, ponieważ bardzo łatwo można znaleźć interesujące kategorie stron.

System przyzywowy dla niepełnosprawnych

System przyzywowy dla niepełnosprawnych Bezprzewodowy system przyzywowy dla osób niepełnosprawnych daje pełen komfort i bezpieczeństwo w korzystaniu z toalety.

Wbudowany w urządzenie intuicyjny wyświetlacz jak również zastosowanie mikroprocesorów sprawia, że system ten jest niezwykle przyjazny i skuteczny w swojej obsłudze.

By móc skorzystać z urządzenia wystarczy tylko nacisnąć przycisk, który automatycznie wysyła informację do obsługi budynku o potrzebie pomocy w miejscu, gdzie ulokowany jest przycisk.

System przyzywowy tworzą: poręcz łukowa uchylna długości 600 mm ze stali szlachetnej nierdzewnej, mocowana do ściany, przycisk do wezwania pomocy oraz odbiornik.

Szczegóły strony dlaniepelnosprawnych.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę dlaniepelnosprawnych.pl:

System przyzywowy dla niepełnosprawnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 62